Saulėlydis su meldine nendrinuke

Saulėlydis su meldine nendrinuke

(laivu, dviračiais, automobiliu, pėsčiomis)

Iš pirmo žvilgsnio gana nuobodi pieva gali papasakoti Jums daugybę istorijų, ne prastesnių, nei jūra. Tereikia trumpam atsitraukt nuo beprotiško pasaulio ritmo, nukreipt žvilgsnį į žolynus ir įsiklausyt.

Kiekvieną vakarą, leidžiantis saulei, iš pievų gelmių išnyra meldinė nendrinukė ir supdamasi augalų viršūnėse, kviečia klausyti savo giesmės. Apie laimingą sugrįžimą namo, į vešlias pievas ir apie įveiktą Sacharos dykumą. Apie jos galimybę išlikti pasaulyje ir žmogui – išlikt žmogumi.

Atsikvėpkite, kol dar yra galimybė, šalia rečiausio ir sparčiausiai nykstančio Europos paukštelio. Ten, kur pasirodo meldinė nendrinukė, pamatysite ir kitų retų paukščių, sukuriančių pasakiškus reginius.

Aplankysime Tulkiaragės pažintinį taką, išmoksime atskirti iki 10 paukščių rūšių iš balso ir išvaizdos. Šyšos botaniniame-zoologiniame draustinyje vykdysime pagrindinius stebėjimus, čia apeisime visus stebėjimams tinkamus taškus ir giedant meldinei nendrinukei, palydėsime saulę.

Trukmė – 6-9 val.

Maršrutas pėsčiomis – apie 8 km

Stebimos rūšys- meldinė nendrinukė, griežlė, stulgys, ežerinė nendrinukė, griciukas, pempė, perkūno oželis, nendrinė lingė ir jūrinis erelis.

Sezonas – gegužės – liepos mėn.

iki 20 žm. grupei

paros laikas – nuo 15 val iki 24 val.

Esant poreikiui, maršrutą koreguosime pagal Jūsų pageidavimus. Yra galimybė surengti dviejų dienų stebėjimo turą, plaukiant į Dreverną.